Typy inzerátů

Bazlo Vám nabídne 4 základní typy inzerátů, ze kterých si můžete libovolně vybrat. Jakmile inzerát přidáte, nelze jeho typ již změnit, proto prosím dbejte na správné nastavení již na poprvé.
K dispozici jsou typy:

  1. Prodej
  2. Poptávka
  3. Zdarma
  4. Výměna
  5. Pronájem

Jak propagovat inzeráty?

V případě, že máte zájem o propagaci inzerátu, musíte mít vytvořený účet, přidaný inzerát a v uživatelském rozhraní kliknout na ikonku reproduktoru, která se nachází u inzerátu. Otevře se Vám okno s možnostmi propagace a zvýraznění inzerátu.

K dispozici jsou tyto funkce:

  1. Obnovit datum přidání (tato funkce aktualizuje datum přidání, ale neovlivní čas expirace inzerátu – inzerát bude posunut na první místo)
  2. Zvýraznění inzerátu (tato funkce zvýrazní inzerát od ostatních, jedná se pouze o grafické odlišení)
  3. Doporučený inzerát (inzerát se bude ukazovat na prvních pozicích, hlavní stránce a rovněž si zachová svou původní pozici)
  4. Urgentní inzerát (funkce zobrazí označení “urgentní" u daného inzerátu, toto označení umožňuje uživatelům filtrování)

S vyjímkou obnovení data přidání, můžete všechny funkce použít kolikrát je potřeba.

Jakmile si vyberete požadovanou funkci, stačí zaplatit pomocí platebních metod, které aktuálně nabízíme. Po zaplacení je zvýhodnění aktivní do několika minut.

Jak mohu kontaktovat uživatele?

Prodejce můžete kontaktovat pomocí čísla v inzerátu či v jeho profilu.

Rovněž můžete využít funkci zpráv, která je dostupná registrovaným uživatelům.

Jak funguje systém recenzí?

Jsou dva typy recenzí – kupující a prodejce. První krok je vytvořit si účet. Dalším krokem je začít konverzaci s uživatelem a jakmile odpoví, můžete napsat recenzi.

Hodnocení uživatelů je veřejné a každé ho může vidět, toto platí i pro recenze. 

Recenze nemůže být po přidání dále upravená, ale ale uživatel, který byl recenzován, může zareagovat a obájit se či poděkovat.

Co jsou to oblíbené inzeráty?

Pokud jste našli nějaký inzerát, který se vám líbí a chcete se k němu vrátit později, stačí si vytvořit účet a přidat si ho do oblíbených – v uživatelském účtu následně uvidíte celý přehled všech oblíbených inzerátů.

Jak nahlásit inzerát?

Inzeráty porušující pravidla můžete libovolně nahlásit administrátorům pomocí ikonky v pravém panelu. Podrobně vždy prosím popište důvod.